topbar-arceliklogo Arçelik Yetkili Satıcısı

Kombi

Kombi

 

Doğalgaz denince akıllara ilk kombiler gelir. Kombi ürünleri kışın dondurucu soğuklarında evlerimizde oluşacak iklim değişikliğini sağlamaktadır. Apartman dairelerinde veya müstakil evlerde doğalgazdan faydalanarak ısıtmayı sağlama konusunda en çok tercih edilen ürünlerin başında kombiler gelmektedir. Arçelik markasının özel olarak ürettiği kombiler ile aile bütçesine katkıda bulunuyor. Evinizin iklimlendirmesini kış aylarında rahatlıkla yapabileceğiniz bu ürünler artık her evin elzem bir ihtiyacı haline gelmiştir. İçerisinde barındırdığı sıcak su kütlesi sayesinde evlerde sıcaklığı korumayı sağlayan kombileri incelemek ve sipariş vermek için Hepsinialalım.com adresini ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

Kombi Modelleri

Hermetik Modelleri: Açık yanma odasını içerisinde bulundurmayan kombiler. Hermetik olarak bildiğimiz cihazlar olup baca yapısına ihtiyaç duymazlar. Doğalgaz için gerekli olmakta olan yanma havasını fan yardımı ile dışarı alabilmektedir. Kombinin yanması sonucu oluşabilecek atık gazı dışarı verebilmekte ve kullanacağınız yerde oluşabilecek bir tehlikeyi önlemektedir. Hermetik cihazlarda hava akım borusu ile dış ortama bağlanmak zorundadır.

Yoğuşmalı Kombi: Yoğuşmalı olarak tarif ettiğimiz yoğuşmalı kombi modelleri gereksiz elektrik harcamalarını engellemekte ve ev bütçesine katkıda bulunabilmektedir. Farklı bir teknoloji ile kullanılan yoğuşmalı kombiler baca atık gazının ısısı alınarak sizin kullanmak istediğiniz yerdeki tesisatınızda kullanılır. Bu şekilde yoğuşmalı kombiler havaya gazı sıcak olarak vermez sıvı halde verir.

 

 

 

 

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...