topbar-arceliklogo Arçelik Yetkili Satıcısı
Hakkımızda

Arçelik Beyaz Eşya Ürünlerinde Güvenilir Adres


1986 yılında İstanbul Esenler’de beyaz eşya, elektronik ve mobilya sektörlerinde hizmet vermek üzere faaliyete başlayan Altın Mobilya A.Ş. , 1990 yılından beri İstikbal bayiliğini, 1992 yılından bu yana da Arçelik bayiliğini sürdürmektedir.


Sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesinin yapılandırdığı sağlam zemin üzerinde faaliyetlerine devam eden firmamız, değişen şartlara ayak uydurarak kendini sürekli yenilemektedir. Daha geniş bir kitleye daha iyi hizmet verebilmek için hayata geçirdiğimiz sanal mağazamız Hepsinialalim.com, 13 yıldır ziyaretçilerine kolay, hızlı ve güvenilir bir online alışveriş deneyimi sunuyor. Perakende sektöründe edindiğimiz deneyimi ve tüketiciler nazarında kazandığımız güveni e-ticarete de taşıyoruz.


Türkiye’nin önde gelen ve değer üreten markalarından olan Arçelik’in üstün teknik özelliklere sahip ürünlerini, dürüst ve ilkeli iş anlayışımızın sağladığı güvenilirlikle kullanıcılara sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemizde küçük ev aletleri, beyaz eşyalar, ankastre ürünler, ısıtma ve soğutma ürünleri, elektronik ürünler ve ev dekorasyon ürünleri mevcut.


İş süreçlerimizin tamamına yüksek iş ahlakı ve müşteri memnuniyeti ilkesi hakimdir. Beklentileri karşılamanın bir adım ötesine geçip beklentilerin ötesinde hizmet verme hedefiyle standartlarımızı sürekli yükseltiyoruz.


 
 

Bizi Takip Ediyor Musunuz?

Hepsini Alalım'ı sosyal medya hesaplarından takip edebilir ve blog sayfamızdan faydalı bilgiler öğrenebilirsiniz.

İletişim: 0(212) 568 96 09 / [email protected]

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...