topbar-arceliklogo Arçelik Yetkili Satıcısı

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Beyaz Eşya (Büyük Eşyalar) hangi kargo ile gönderilmektedir?

Beyaz Eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, ocak, su sebili ve aspiratör),Ankastre, Bilgisayar, Televizyon, Termosifon, Kombi, Klima, Elektrikli Süpürge ve Sehpa grubuna dahil olan ürünler Borusan Lojistik aracılığıyla teslimat adresinize en yakın Arçelik Yetkili Servisine yollanmaktadır. Arçelik servisi, satın aldığınız ürün veya ürünlerin nakliye ve montajını ücretsiz bir şekilde yapacaktır.Herhangi bir hasar durumunda ürün değişimi yapılmaktadır.

Ürünün nakliye ve montajı ilgili Arçelik Yetkili Servisi tarafından yapılmaktadır. 0850 302 66 33 numaralı destek hattımızı arayarak ya da [email protected]’a mail atarak siparişinizi teslim edecek servisin bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Küçük Ev Aletleri hangi kargo ile gönderilmektedir?

Küçük ev aletleri, Notebook, Tablet, Cep Telefonu, Playstation ve Dect Telefon grubuna dahil olan ünüler MNG Kargo aracılığıyla teslimat adresinize yollanmaktadır.

Sipariş ettiğim ürünün montajını kim yapacaktır?

Beyaz Eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, ocak, su sebili ve aspiratör),Ankastre Ürünler, Bilgisayar, Televizyon,Termosifon, Kombi, Klima, Elektrikli Süpürge ve Sehpa grubuna dâhil olan ürünler teslimat adresinize en yakın Arçelik Yetkili Servisine yollanmaktadır. Arçelik servisi, satın aldığınız ürün veya ürünlerin nakliye ve montajını ücretsiz bir şekilde yapacaktır.Herhangi bir hasar durumunda ürün değişimi yapılmaktadır.

Siparişimi nasıl iptal ettirebilirim?

İptal ve iade koşulları yardım kısmında belirtilmiştir.

Siparişimde değişiklik yapmam mümkün müdür?

Siparişiniz kargoya verilmeden önce değişiklik yapmanız mümkündür. Bunun için 0850 302 66 33 numaralı destek hattımızı aramanız ya da [email protected]’a mail atmanız gerekmektedir.

Siparişimde değişiklik yapmam mümkün müdür?

Paro indirimi Arçelik markasının yapmış olduğu kampanyaları siz tüketicilerimizle buluşturmak için cep telefonunuza gelen bir şifre vasıtasıyla uygulanan indirim yöntemidir. İndirimin uygulanması için gelen şifreyi destek hattımızla paylaşmanız gerekmektedir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...