topbar-arceliklogo Arçelik Yetkili Satıcısı

Ankastre Rahatlığı Arçelik Kalitesiyle Evlerinize Geliyor

Tarih: 17.03.2023 00:11
Ankastre Rahatlığı Arçelik Kalitesiyle Evlerinize Geliyor
Mutfaklarda alan tasarrufu sağlayan ankastre ürünler her geçen gün daha fazla mutfakta karşımıza çıkıyor.

Arçelik Ankastre Ürünlerinde Beklentileri Aşan Çözümler

Günümüzde ev eşyası alışverişi geleneksel ürünler ve ankastre ürünler arasında tercih yapmayı gerekli kılıyor. "İç içe geçmiş, entegre” anlamına gelen ankastre sözcüğüyle tanımlanan ürünler dolap, duvar ya da tezgah içine monte edilerek kullanılıyor. Bu yönüyle oldukça kullanışlı olan ankastre ev eşyaları her geçen gün daha fazla mutfakta kendine yer buluyor. Sundukları avantajlar ve tüketici eğilimleri göz önüne alındığında ankastre ürünlerin tercih edilme oranının yakın gelecekte daha hızlı artacağı öngörülebilir.

Fazladan yer kaplamadıkları için alan tasarrufuna imkân veren ankastre ürünler özellikle küçük mekânlar için en uygun çözüm diyebiliriz. Bunun yanı sıra kablo karmaşasını önleyerek sağladıkları düzenli görünüm büyük – küçük her mekânda ankastre ürünlerin başta gelen tercih sebeplerinden.

Yeniliği aşkla tasarlayan Arçelik, ankastre ürünlerle de üstün tasarım ve ileri teknolojiyi yaşam alanlarınıza getiriyor. Arçelik Ankastre Ürünlersahip oldukları üstün teknik özelliklerin yanı sıra şık tasarımlarıyla da ayrıcalıklı bir yerde konumlanıyor.

 

Mutfaklarda Ankastre Avantajı

Evin her bölümü için, bölüme özel gereksinimleri karşılayan ankastre eşyalar piyasada mevcut. Bununla birlikte ankastre ürünlerin en çok tercih edildiği ev bölümü mutfak.

Mutfak dekorasyonlarında estetik kaygılar ve eşyaların kalitesi dışında, pratik çalışmaya imkân verecek düzenleme de dikkat edilmesi gereken konulardan. Mutfak işlerini hızlı ve kolay yapabilmek için diğer hususların yanı sıra alan düzenlemesi de önem arz ediyor. Alanın mümkün olduğunca geniş olması ve eşyaların hızlı hareket etmeyi önlemeyecek şekilde yerleştirilmesi mutfakta pratik çalışmaya imkân verecektir. Ankastre Ürünler özellikle bu noktada çözüm sağlıyor. Buzdolaplarından davlumbazlara tüm ankastre eşyalar mutfaklara gereksinim duyulan boş alanı ve düzeni getiriyor.

Arçelik Ankastre Mutfak Seti mutfakta şıklık ve pratiklik isteyenlerin öncelikli tercihi. Ocak, fırın ve davlumbazdan oluşan setlerde ürünler birbirleriyle renk, malzeme vs. açısından uyumludur. Bu sebeple ankastre setler mutfakta çok daha düzenli bir görünüm oluşturur.

Renk konusunda zengin alternatif sunan Arçelik Ankastre mutfak setleri, mutfak dekorasyonlarını beyazın hakimiyetinden çıkarıyor. Beyaz, siyah, kahverengi, desenli krem (avena),grion gibi farklı renk seçenekleriyle Arçelik, ankastre ürünler için geniş bir seçim özgürlüğü sunuyor.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...