topbar arçelik logo Arçelik Yetkili Satıcısı

Türk Kahve Makinesinde Arçelik Teknolojileri

Tarih: 17.03.2023 01:45
Türk Kahve Makinesinde Arçelik Teknolojileri
Arçelik Türk Kahve Makinesi çeşitlerinde pişirmeyi ideal kılan teknik özellikler neler? Hepsini Alalım farkıyla göz atıyoruz.

Arçelik Kahve Makinesi Teknolojileri

İçimine doyum olmayacak orijinal Türk kahvesi lezzeti için Arçelik teknolojileri iş başında. Arçelik Türk Kahve Makinesiçeşitlerinde ideal pişirme sağlayan sistemler neler?
 

Közde Kahve Lezzeti

Geleneksel pişirme yöntemi olan közde pişirme, daha üstün bir tat sunar. Közde kahve keyfine ulaşmak için eski tarz yöntemler kullanmak zorunda değilsiniz.

Arçelik Türk kahve makinelerinde bulunan İndüksiyon Teknolojisi, cezveyi her yönden ısıtarak, közde pişirme etkisi yaratır. Üstün lezzet için gerekli pişirme süresi ve sıcaklığı, sistem tarafından ayarlanır.
 

Bol Köpüklü Kahve!

E, Türk kahvesi bu; köpüksüz olmaz. Geleneksel yapım yöntemlerinde kahveyi bol köpüklü olarak hazırlamak, deneyimli değilseniz kolay olmayacaktır. Neyse ki Arçelik Türk kahve makineleri, bu konuda da yardıma koşuyor.

Patentli Cooksense Teknolojisi, hassas bir köpük algılama sistemidir. Bu sistem, pişen kahvede köpük ideal seviyeye geldiğinde, pişme işlemini otomatik olarak sonlandırır. Böylece köpüklü ve tam kıvamında kahve hazırlamak, iş olmaktan çıkar.

Cooksense Teknolojisinin gelişmiş versiyonu Cooksense Pro ise, daha uzun kullanım ömrü sunmasıyla dikkat çekiyor.
 

Otomatik Su Besleme

Sık ve çok sayıda kahve tüketilen durumlarda Otomatik Su Besleme özelliğine sahip Arçelik kahve makinelerinden yardım alabilirsiniz.

Otomatik Su Besleme özelliği, 4,5 litrelik su deposu sunar. Bu geniş hazne sayesinde su alımı otomatik olarak gerçekleşir, cezveye ayrıca su doldurmanıza gerek kalmaz. Dilerseniz musluktan ya da damacanadan bağlantı opsiyonunu da kullanabilirsiniz.
 

Geniş Su Tankı

Su tankının hacmi, kullanım pratikliğini doğrudan etkiliyor. Küçük hacimli su haznesi, az sayıdaki pişirmeden sonra yeniden su doldurulmasını zorunlu kıldığından, kahve hazırlama hızını düşürür.

Arçelik Türk kahve makinelerinde yer alan 1.5 litrelik su tankı, çok daha uzun süre kesintisiz kullanıma izin verir. Bu geniş hacim sayesinde tek seferde doldurulan suyla yaklaşık 20 fincanlık pişirme gerçekleştirilebilir. Şeffaf yapıdaki su tankı ayrıca, kolayca çıkarılıp takılabilir.

Konu sadece pratik kullanım değil. Kullanışlılığı arttıran bu geniş su tankları, insan sağlığı için son derece güvenilir. İçilecek suyun doğrudan temas ettiği bölmede, sağlığa zararlı etkileriyle bilinen BPA (Bisfenol A) maddesi bulunmamaktadır.
 

Üstün Teknolojiler Hepsini Alalım'da!

Beklentilerden fazlasını sunan teknolojilerle donatılmış Arçelik Türk Kahve Makineleri Hepsini Alalım’da sizi bekliyor. Ürünleri online mağazamızdan inceleyebilir, Arçelik Türk Kahve Makinesi Fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...