topbar-arceliklogo Arçelik Yetkili Satıcısı

Arçelik Ankastre Fırınlarda Ezber Bozacak Teknolojiler

Tarih: 17.03.2023 00:27
Arçelik Ankastre Fırınlarda Ezber Bozacak Teknolojiler
İleri teknolojilerle donatılmış Arçelik ankastre fırınlar, beklentilerinizden fazlasını karşılayacak.

Arçelik Ankastre Fırın Teknolojileri

Teknoloji daha fazlasını sunuyorken, beklentilerinizi eski sınırların içinde tutmanıza gerek yok. Yeni nesil ürünler geleneksel fonksiyonlarını çok daha yüksek performansla yerine getiriyor, hatta yeni fonksiyonlar üstleniyor. Üstelik yalnızca işlevle ilgili değil, temizlik ve bakım gibi kullanımı ilgilendiren diğer konularda da yeni ürünler üstün özelliklere sahip.

Sıkı bir teknoloji takipçisi olmasanız bile, beyaz eşya, küçük ev aletleri ve elektronik ürün alışverişine çıkmadan önce, ilgili alandaki yenilikleri araştırmanız, beklentilerinizi güncel tutmak adına önemli. Bu sayede ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılayacak seçeneği ıskalama riskini düşürmüş olursunuz.

Arçelik Ankastre Fırınlar, ankastre tasarım avantajının yanı sıra, ileri teknik özellikleriyle de dikkat çekiyor.

 

Aynı Anda Üç Yemeği Tek Fırında Pişirebilirsiniz

Standart fırınlarda tek seferde birden fazla yemeği pişirmek, yiyeceklerin kokuları ve aromaları birbirine karışacağından ve pişirme özellikleri her yemek için uygun olmayacağından akıllıca değildir. Bu da elbette ayrı ayrı pişirme, zaman kaybı ve daha fazla enerji tüketimi anlamlarına geliyor.

SURF Pişirme Teknolojisi, aynı anda üç farklı yemeğin, kokuları birbirine karışmadan ve homojen şekilde pişmesini mümkün hale getirmek için geliştirildi. Arçelik ankastre fırınlarda bulunan bu sistemde, aromaların ve kokuların birbirine karışması, fırının iç yan duvarlarından tepsilere üflenen sıcak havanın, arka duvardan geri emilmesi suretiyle gerçekleşir.

 

Temizliği Dert Etmeyin

Arçelik Ankastre Fırın çeşitlerini ayrıcalıklı kılan, sadece pişirme performansı değil. Cihaz temizliğini son derece kolay hale getiren ileri teknolojiler, kullanımı her boyutuyla kusursuz hale getiriyor.

Arçelik ankastre fırınlarda ürün temizlik ve bakımını sorun olmaktan çıkaran özelliklerden biri Cleanzone. Yüzeyin kirlenmesini önleyen oleofobik teknolojiyle tasarlanan, Cleanzone özelliğine sahip cam kapaklar, yağı ve yemek artıklarını tutmaz. Yağın ve yemek artıklarının yapışmadığı Cleanzone kapaklar, her pişirme sonrası temizlik gerektirmemekte.

Temizliği kolaylaştıran bir diğer özellik katalitik malzemeden üretilen arka duvarlar. Arçelik ankastre fırınların iç yüzeylerinde bulunan bu malzeme, pişen yemeklerden sıçrayan yağ artıklarını pişirme süresince emer. Bu sayede fırının içinde yağ artıklarının kötü görüntü ve koku meydana getirmesi önlenmiş olur.

Beklentilerinizden fazlasını karşılayacak Arçelik ankastre fırınları online mağazamızdan inceleyebilir, avantajlı Arçelik Ankastre Fırın Fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...