topbar-arceliklogo Arçelik Yetkili Satıcısı

Aşkla Tasarlanmış Arçelik In Love Serisi

Tarih: 17.03.2023 00:07
Aşkla Tasarlanmış Arçelik In Love Serisi
Sahip olduğu yenilikçi tutumla geleceğin teknolojisini şekillendiren Arçelik'in ödüllü In Love serisi fark yaratan ürünler içeriyor.

Arçelik In Love Serisi

Yıllardır sektörde lider konumda bulunan Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya üreticilerinden Arçelik, yenilikçi tutumla ve çok boyutlu bakış açılarıyla evleriniz için en uygun çözümleri sunuyor. Aşkla tasarlanmış ileri teknoloji ürünleriyle rakiplerinden açık ara farkla önde ilerleyen Arçelik, beklentilerin ötesine geçip, hayal edilmeyeni gerçekleştirmekte. 7 ülkede 18 üretim tesisi, 31 ülkede 33 satış ve pazarlama ofisi ve bünyesinden bulundurduğu 11 markasıyla sektör devi olan Arçelik, küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya, evinizin tüm ihtiyaçları için yeniliği aşkla tasarlıyor. Tüketicilerden tam not alan  Arçelik kalitesini ve aşkı mutfaklara taşıdı. In love serisinde mikserden blendera her üründe aşk, tutku ve ileri teknoloji bir arada. Evlenecek çiftlerin ve evlerini yenileyeceklerin ürün seçiminde mutlaka değerlendirmesi gereken Arçelik In Love serisi evleri ayrıcalıklı kılacak.

 

 Aşkla Tasarlanmış Arçelik In Love Serisi

Tasarım Ödüllü Ürünler

Teknolojiyi, fonksiyonel ve şık tasarımlara dönüştüren Arçelik’in geliştirdiği In Love serisi ürünleri layık bulunan tasarım ödülleriyle hak ettiği değeri gördü. In Love serisi küçük ev aletleri, "Design Turkey 2012 Endüstriyel Tasarım Ödülleri” yarışmasında üstün tasarımları sebebiyle 4 ayrı ödül kazandı. "İyi Tasarım” ödülüne sahip su ısıtıcı, ekmek kızartma makinesi ve kahve makinesi ve "Üstün Tasarım” ödülüne sahip el blender seti, In Love küçük ev aletleri serisinde yer alan ürünlerden.  In Love serisinin öne çıkan ürünlerinden In Love tost makinesi yanmaz yapışmaz pişirme yüzeyi, yağ toplama haznesi, çift taraflı kullanımı mümkün plakasıyla mutfaklarda yerini alıyor. 6 kademeli LED Vision hız ayarı, doğrama, çırpma, parçalama işlevleri, kilitli ve kaymaz tabanlı doğrayıcı haznesi ile Arçelik In Love Serisinin ödüllü ürünü el blender seti mutlaka incelemeniz gereken ürünlerden. Paslanmaz çelik karıştırıcı, paslanmaz çelik hamur kancası, bulaşık makinesinde yıkanabilir aparatlarıyla In Love mikserler ve LED ışık göstergeli, tek tuşla kontrol edilebilen, çoklu işleve sahip In Love blender setleri mutfakta işlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde halletmenizi sağlayacak. 2019'da da Arçelik'in en kaliteli ürünlerinden biri olan bu setleri hemen siz de incelemeye başlayın.
 

Teknoloji, Tasarım, Tutku

İçinde aşk olan mutfaklar için aşkla tasarlanmış teknolojiler üreten Arçelik, geleceğin teknolojisini şekillendiriyor. Üstün özellikli ürünlere ve Arçelik In Love Serisi Fiyatları bilgisine sanal mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...