topbar arçelik logo Arçelik Yetkili Satıcısı

Çamaşır Asmak ve Toplamakla Uğraşmayın

Tarih: 17.03.2023 00:12
Çamaşır Asmak ve Toplamakla Uğraşmayın
Arçelik kurutma makineleri çamaşırları hızlı ve hassas şekilde kurutuyor, size ferah çamaşırların keyfini sürmek kalıyor.

Arçelik Kurutma Makinesi

Günümüzün akıllı teknolojileriyle üstün özellikler kazanan çamaşır makineleri sayesinde çamaşır yıkamak iş olmaktan çıktı fakat kurutma makineleri kullanılmıyorsa yıkanan çamaşırın kuruması hala balı başına bir iş. Çağın baş döndürücü temposu içinde yirmi dört saatin yetmediği modern insan için ev işi gibi rutinlerin mümkün olan en kısa sürede, en az zahmetle bitmesi çok önemli. Bu açıdan bakınca yıkanan çamaşırları asmak, kurumalarını beklemek, kuruduktan sonra toplamak küçümsenmeyecek kadar çok zaman kaybı demek. Özellikle sonbahar ve ilkbahar gibi, ısınma sistemlerinin çalışmadığı ve havaların genellikle yağışlı olduğu dönemlerde yorgan, çarşaf, battaniye gibi geniş hacimli çamaşırların kuruması günler alabilir. Bunun yanı sıra günümüz toplu konutlarının çoğunda uygulanan balkona çamaşır asma yasağı, insanları, çamaşır kurutmak için dar alanlara mecbur bırakıyor.

Bu noktalarda çözüm üreten kurutma makinelerinin kullanımı hızla yaygınlaşmakta. Arçelik Kurutma Makinesiçeşitleri sahip oldukları teknik özelliklerle çamaşır kurutmayı iş olmaktan çıkarıyor.

 

Kurutma Makinelerinde Üstün Özellikler

Çamaşır kurutma makinelerinin yaygınlaşma hızına bakılırsa çamaşır asma ve toplama işleri yakın gelecekte hayatımızdan tamamen çıkacak ve sadece geçmişe dönüp hatırladığımız anıların içinde yer alacak.

Geliştirdiği ve kullandığı teknolojilerle günlük hayattaki alışkanlıkları değiştiren Arçelik, kurutma makineleriyle de ezber bozuyor. Yıkama ve kurutma sırasında dikkat gerektiren yün çamaşırlar Arçelik kurutma makinelerinin Woolmark programı sayesinde koruma altında. Makinede kurutmaya elverişli yünlülere zarar vermeyecek uygun sıcaklıkta çalışan Woolmark programının tambur hareketleri oldukça hassas. Yün konusunda global bir otorite olan Woolmark Company tarafından onaylı bu programa yünlü kıyafetlerinizi gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz.

Arçelik Kurutma Makinesi Modellerinde yer alan bir diğer özellik Isı Pompalı Kurutma Teknolojisi. Enerji tasarrufu sağlayan bu teknolojide cihaz içindeki hava her defasında yeniden ısıtılmaz, bunun yerine kapalı bir sisteme hapsedilerek tekrar tekrar kullanılır.

Çamaşırlarınızı bol oksijenli açık bir alanda, güneş ışığı görerek kurutmuş etkisi yaratan ProScent Teknolojisi, makineye harici olarak yerleştirilen koku kapsülleriyle iş görür. Farklı koku seçeneklerine sahip kapsüllerin üzerinden geçen kurutma havasıyla mis gibi esans kokuları çamaşırlara siner.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...