topbar-arceliklogo Arçelik Yetkili Satıcısı

Çamaşır Kurutma Makinesinde Neden Arçelik?

Tarih: 17.03.2023 01:46
Çamaşır Kurutma Makinesinde Neden Arçelik?
Arçelik Kurutma Makinelerinde fark yaratan teknolojiler neler? Hepsini Alalım farkıyla bu teknolojilere hep beraber göz atalım.

Arçelik Kurutma Makinesi Teknolojileri

Kurutma makineleri, çamaşır kurutmayı iş olmaktan çıkardı. Onlar sayesinde çamaşırın kuruması için uzun süre beklemek, çamaşır asacak uygun yer bulmak gibi sorunlarla artık karşılaşmıyoruz.

Bununla birlikte, kurutma makinelerinden beklentilerimiz biraz daha yükseltebiliriz. İşlevini, ek yararlar sağlayarak ve daha yüksek performansla yerine getiren seçenekler Arçelik’te.

Arçelik Kurutma Makinesi Kullananlar çoğunlukla, cihazlar için tam not veriyor. Peki, bu memnuniyet nasıl sağlanıyor? İşte, Arçelik Kurutma Makinesi çeşitlerinde karşımıza çıkan üstün özelliklerden bazıları!
 

Yünlüler İçin Güvenilir Kurutma

Yünün kendine özgü yapısı, bu malzemeden üretilen çamaşırların yıkanması ve kurutulmasında son derece dikkatli olmayı gerektirir. Yüksek sıcaklık dereceleri, yün kıyafetlerin çekmesine neden olacaktır.

Arçelik kurutma makinelerindeki Arçelik Woolmark programı, makinede kurutulabilir özellikteki yünlülerin zarar görmeden kurutulması için geliştirildi. Program, hassas tambur hareketleri ve optimum sıcaklık seviyesinde çalışır.

Woolmark programı, Woolmark Company tarafından onaylıdır. Woolmark Company için, dünyanın lider konumdaki yün endüstri markası denilebilir. Bu markanın onayını alabilmek, belirlenmiş teknik standartlara uygunluğu kontrol eden bir dizi testten başarılı şekilde geçilmesiyle mümkün.
 

Yüksek Performans, Düşük Enerji Tüketimi

Hassas ve etkili kurutma olanağından yararlanmak güzel, bunun minimum enerji tüketimiyle gerçekleşmesi ise harika!

Arçelik kurutma makinelerinde daha az enerji kullanımı için, Isı Pompalı Kurutma sistemi devrede. Bu teknolojiyle, cihaz içindeki hava kapalı bir sisteme hapsedilerek tekrar tekrar kullanılır. Aynı sıcaklık derecesindeki havanın kullanımı, havanın yeniden ısıtılması gerekliliğini yaratmaz. Böylece tüketilen enerji miktarı önemli ölçüde düşer.
 

Arçelik Kurutma Makinesi Tasarımları

Arçelik Kurutma Makineleri üzerinde bulunan yükleme kapağı hem sola hem de sağa açılacak şekilde monte edilebilme özelliğine sahiptir. Böylece cihazın yerleştirileceği alan konusunda daha geniş seçim özgürlüğü elde edersiniz.
 

Akıllı Teknolojiler HepsiniAlalım’da!

Teknolojinin gülen yüzü, hayatı daha kolay kılıyor. Evlerde önemli işler üstlenen eşyalar, ileri teknolojik özelliklerle çok daha becerikli hale gelmekte. Bu da ev işlerine ayrılan zamanın ve enerjinin azalması, sevdiklerinize, kendinize ve diğer işlerinize ayıracak daha geniş zaman bulmak demek.

Günlük rutini kolaylaştıran Arçelik teknolojileri, HepsiniAlalım ile parmağınızın ucunda. Arçelik Kurutma Makinesi Çeşitlerini ve ürünlerin detaylarını online mağazamızdan inceleyebilir, bol avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...