topbar-arceliklogo Arçelik Yetkili Satıcısı

Arçelik Derin Dondurucu Kullanımının Avantajları

Tarih: 17.03.2023 00:40
Arçelik Derin Dondurucu Kullanımının Avantajları
Aylarca süren tazelik, buzdolabının değil, derin dondurucunun uzmanlık alanıdır. Daha uzun süre muhafaza imkânı, birçok avantaj elde etmeyi sağlıyor.

Buzdolabı Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılamayabilir

Daha fazla gıdanın daha uzun süre taze tutulması gerektiğinde buzdolapları yetersiz kalabilmekte. Özellikle konu, gıdaları aylarca taze tutmaksa, asıl işlevi dondurmak değil, soğutmak olan buzdolaplarına ek olarak derin dondurucu kullanımı şart. Buzdolaplarında dondurucu bölmeler bulunsa da bunlar, genellikle küçük hacimli kısımlardır ve hemen tüketilecek gıdalarla birlikte, başka mevsimler için saklanan gıdalara da yer sağlama konusunda ihtiyaçları karşılamayabilir.

 

Her Gıdayı Her Mevsim Tüketebilirsiniz

Derin dondurucunun en çok tercih edilme nedenlerinin başında, belirli bir mevsime özgü gıdaları, diğer mevsimlere de saklamak geliyor. Arzu ettiğiniz yiyeceği yemek için mevsiminin gelmesini beklemek istemiyorsanız, gıdaları mevsiminde alıp, derin dondurucuda muhafaza edebilirsiniz.

Sandık tipi ve çekmeceli Arçelik Derin Dondurucu Modelleri, geniş depolama alanıyla bu konuda büyük avantaj sağlamakta.

 

Doğal Gıdayı Her An Ulaşılabilir Kılın

Mevsiminde alınan yiyecek, doğal olma olasılığı en yüksek yiyecektir. Doğal yetişme şartlarında elde edilmeyen gıdalar hem orijinal tadı sağlamada yetersiz kalır hem de sağlık açısından riskler taşıyabilir.

Mevsimindeyken alıp derin dondurucuda saklayarak, her yiyeceğin en doğal haline her mevsim ulaşabilirsiniz.

 

Mutfak Masraflarını Düşürebilirsiniz

Bir gıdaya mevsimi haricinde ulaşmak, oldukça yüksek bir tutar ödemek anlamına geliyor. Çünkü doğal şartların yokluğu, bitkinin yetişmesi için ekstra emek ve teknolojiler gerektirmekte, bu da daha fazla maliyet anlamına gelmekte.

Yiyecekleri, mevsimindeyken çok daha ucuza alıp saklayarak, bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

 

Davetsiz Misafirlere Her An Hazır Olun

Önceden yarı pişirip ya da pişirmeye hazır hale getirip derin dondurucuda sakladığınız yiyecekler, yemek hazırlamaya ayıracak uzun vaktiniz olmadığında yardımınıza koşacaktır. Bunların uzun süre tatları bozulmadan saklanması için buzdolapları yeterli gelmemekte, derin dondurucu gerekmektedir.

 

En İyi Derin Dondurucu Modelinin Peşinde Olun

Daha fazla avantaj için daha iyisini sunan seçenekleri değerlendirin. Arçelik derin dondurucular beklentilerden fazlasını karşılıyor. Cool Control bölmesine sahip modeller, dondurucu olmanın yanı sıra, soğutucu olarak da işlev görebilmekte. Sadece tek tuşu kullanarak, bölmenin sıcaklık seviyesini -24 santigrat derece ile +10 santigrat derece arasında herhangi bir değere ayarlayabilirsiniz.

Prosmart Inverter Kompresör ise cihazın son derece verimli çalışmasını sağlamakta. Sıcaklık dalgalanmalarını en aza indiren kompresör, en az enerjiyle en yüksek performansın gösterilmesini mümkün kılar. Prosmart Inverter Kompresör, enerji tasarrufu sağlıyor olmanın yanı sıra, sessiz çalışma özelliğiyle de dikkat çekmekte.

Ayrıcalıklı teknolojilerle donanan Arçelik derin dondurucu modellerini online mağazamızdan inceleyebilir, indirimli Arçelik Derin Dondurucu Fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...