topbar arçelik logo Arçelik Yetkili Satıcısı

Hangi Ankastre Fırın Daha İyi?

Tarih: 17.03.2023 01:32
Hangi Ankastre Fırın Daha İyi?
Ankastre Fırın Seçimi için standart özelliklerde en iyi versiyonların ve ekstra fayda sağlayan teknolojilerin varlığını gözetin.

Beklentilerden Fazlası Arçelik Ankastre Fırın

Ankastre tasarım, özelikle mutfaklarda adeta devrim yaptı. Fırınlarda da bugün, ankastre tasarıma sahip olanlar, oldukça yaygın şekilde kullanılmakta.

Ankastre Fırın Alırken, bu ayrıcalıklı tasarımın varlığı tek değerlendirme kriteri olmamalı. Ürünün teknik özelliklerini de göz önünde tutmalısınız. Peki, Hangi Ankastre Fırın Daha İyi? Gerçekten memnun edici bir kullanım deneyimi hangi özelliklerle sağlanır?

Her fırında bulunması gereken standart özelliklerde en iyi versiyonların varlığını gözetin, fakat bununla yetinmek zorunda değilsiniz. Günümüz teknolojileri daha fazlasını sunuyor. Kullanım deneyimini daha üstün kılmak için, ekstra özellikler sunan seçenekleri değerlendirin.

Arçelik Ankastre Fırınlar, beklentilerden daha fazlasını karşılayan teknolojilerle öne çıkıyor. Gelin, bu teknolojileri yakından inceleyelim.

 

SURF Pişirme Teknolojisi

Birden fazla yemeği bir arada pişirmek, standart fırınlarda iyi sonuç vermez, zira yemeklerin kokuları ve aromaları birbirine karışır. Bu da, hazırlanması gereken birden fazla yemek varken, hepsi için ayrı ayrı pişirme, zaman kaybı ve daha fazla enerji tüketimi anlamına geliyor.

Arçelik ankastre fırınlarda karşımıza çıkan SURF Pişirme Teknolojisi bu durumu ortadan kaldırmak için geliştirildi. Sistem, fırının iç yan duvarlarından tepsilere üflenen sıcak havayı, arka duvarlardan geri emerek çalışır. Bu sayede, tek seferde üç yemeği, kokuları birbirine karışmadan pişirmek mümkün olur.

 

CleanZone Teknolojisi

"Hangi Ankastre Fırın Daha İyi?sorusu, cihaz bakımıyla ilgili özellikleri de ilgilendiriyor.

Bu noktada, sadece, ürünün işlevi konusunda gösterdiği performansa odaklanmamak önemli. Performansın yanı sıra, kullanımla ilgili en önemli diğer detay olan "bakım”ı da değerlendirmeye almak gerekiyor. Temizlenmesinin kolay olması, ürüne önemli bir avantaj katacaktır.

Arçelik ankastre fırınlarda bulunan Cleanzone özelliği, cihazın temizliğini sorun olmaktan çıkarıyor. Cleanzone özelliğine sahip cam kapaklar, oleofobik teknolojiyle tasarlanmıştır. Bu teknoloji, yağın ve yemek artıklarının kapağa güçlü şekilde tutunmasını önler. Dolayısıyla her pişirme sonrası kapak temizliği gerekmez.

 

Katalitik Arka Duvar

Arçelik ankastre fırınlarda temizliği kolay kılan bir diğer özellik, katalitik materyalden üretilen arka duvarlar.

Fırın iç yüzeylerinde bulunan bu malzeme, yemeklerden sıçrayan yağ artıklarını pişirme süresince emer. Böylece, temizlenmesi zor ve fırın içinde kötü görüntü oluşturan yağ artıklarıyla karşılaşmazsınız.

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...