topbar arçelik logo Arçelik Yetkili Satıcısı

Hangi Elektrikli Süpürge Daha İyi?

Tarih: 17.03.2023 00:46
Hangi Elektrikli Süpürge Daha İyi?
İdeal Elektrikli Süpürgeyi Seçimi için Hepsini Alalım farkıyla konuyu sizin için detaylıca ele aldık.

İdeal Elektrikli Süpürge Hangi Özelliklere Sahiptir?

Verimli bir kullanım için doğru ürünü seçmek önemli. Satın alma kararına giden süreçte titiz davranmamak, alışveriş sonrası pişmanlık riskini arttıracaktır.

Peki, Hangi Elektrikli Süpürge Daha İyi? İşte, elektrikli süpürge seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken detaylar!

 

Elektrikli Süpürge Seçiminde İhtiyaçlarınızı Netleştirin

Kendi özel ihtiyaç ve beklentileriniz, ürünlerle ilgili yargılarınızı etkileyecektir. Sizin önceliklerinize daha iyi karşılık veren bir elektrikli süpürge, önceliği farklı olanlar tarafından tercih edilmeyebilir.

Seçenekleri değerlendirmeye başlamadan önce ne istediğinizi, neye ihtiyacınız olduğunu netleştirmenizde fayda var.

 

Elektrikli Süpürge Modeline Göre Değerlendirme Yapın

Elektrikli Süpürge modellerinde tozu depolama sistemi gibi çeşitli hususlar bakımından birbirinden ayrılan farklı çeşitler söz konusu. Farklı yapısal özellikler, farklı değerlendirme kriterlerini gündeme almayı gerektirebilir. Örneğin, Toz Torbasız Süpürge çeştlerinde toz haznesinin boşaltılma mekanizmasının, işlemi temiz şekilde gerçekleştirmeyi mümkün kılacak tasarımda olması büyük önem taşırken, Toz Torbalı Süpürge çeşitlerinde böyle bir kriter söz konusu dahi olmayacaktır.

 

Arçelik Elektrikli Süpürge Teknolojileri

"Hangi Elektrikli Süpürge Daha İyi?" sorusuna cevap ararken üstün teknolojilerin varlığından ve özelliklerinden haberdar olmakta da fayda var. Bu bilgiyi edinmek için vakit harcamanız, daha iyi alternatifleri ıskalamanızı önler.

Teknoloji ve tasarımda en iyileri sunan Arçelik, elektrikli süpürgelerde de ezber bozan teknolojiler sunuyor.
 

Anti- Statik Toz Haznesi

Arçelik toz torbasız elektrikli süpürgelerde yer alan Anti- Statik Toz Haznesi, statik elektriklenmeyi azaltarak, tozun hazne yüzeyine tutunmasını önler. Bu da, haznenin pratik şekilde boşaltılmasını sağlar.
 

Hepa 13 Filtre

HEPA (High Efficiency Particulate Arresting) filtreler, Yüksek Etkinlikte Partikül Yakalayıcı filtreler olarak da adlandırılabilir. Bunlar kendi içinde performans seviyesi bakımından sınıflara ayrılmakta. Arçelik elektrikli süpürgelerde bulunan Hepa 13 Filtre, partikül tutma değeri en yüksek HEPA Filtre türlerinden biridir.

Bu filtre, tozun ortama tekrar salınmasını önler. Hepa 13 Filtreye sahip cihazlarda dışarı verilen hava %99, 98’e varan oranda temizdir.
 

Air Vortex

Air Vortex fırça tasarımı, daha fazla kullanım kolaylığı sağlamak için geliştirildi. Başlıkta bulunan iki tekerlek, gerektiğinde aktif hale getirilebiliyor, gerekmediğinde gizlenebiliyor. Tekerleklerin kullanılır olması, zeminle olan sürtünmeyi azaltarak, başlığı kolay hareket ettirmeyi sağlamakta.
 

TrayClean

Toz torbasız süpürgelerde, toz haznesinin kolayca boşaltılması önemli bir konu. TrayClean sisteminde, haznenin altında yer alan kapak, tek tuşla açılır. Kapağın üstte yer almaması, boşaltma sırasında tozun etrafa yayılmasını engeller.
 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...