topbar-arceliklogo Arçelik Yetkili Satıcısı

Hangi Çamaşır Kurutma Makinesi Daha İyi?

Tarih: 17.03.2023 00:46
Hangi Çamaşır Kurutma Makinesi Daha İyi?
Çamaşır Kurutma Makinesi Seçimi için yüksek performansı ve ekstra avantaj sunan özellikleri gözetmelisiniz.

Çamaşır Kurutma Makinesi Seçerken Dikkat Edin

Kurutma ile ilgili temel ihtiyaçları karşılarken, diğer beklentilere de cevap verebilen bir ürün, memnun edici bir kullanım sunacaktır.

Peki, Hangi Çamaşır Kurutma Makinesi Daha İyi? Kurutma makinesi alırken neler göz önünde bulundurulmalı?

 

Kurutma Makinesi Modeli

Satın alma kararının ilk aşması, cihaz türüne karar vermek. Çamaşır kurutma makinelerinde iki genel tür söz konusudur; bacalı kurutma makineleri ve Yoğuşmalı Kurutma Makineleri.

Bacalı kurutma makinelerinde, çalışma sırasında çıkan buhar, baca vasıtasıyla dışarı atılır. Dolayısıyla bunların konumlanacakları yerde baca çıkışının yer alması önemli. Yoğuşmalı modellerde ise buhar, sistem tarafından sıvı hale getirildiğinden, baca sistemine gerek yoktur.

 

Kurutma Makinelerinde Enerji Sınıfları

Hem bütçeniz hem de ekosistemin dengesi için, yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayan alternatiflere yönelmelisiniz. Bu noktada, verimli çalışan ürünü seçebilmek önemli. Verimli çalışma, az enerji tüketimiyle yüksek performans gösterme anlamına geliyor.

A enerji sınıfındaki ürünler, enerji tasarrufu konusunda ileri performans göstermekte.

 

Arçelik Kurutma Makinesi Teknolojileri

Üstün bir kullanıcı deneyimi, fark yaratan özelliklerle mümkün. Satın alma kararını vermeden önce, son tasarımsal ve teknolojik gelişmelerden haberdar olmak, bu özellikleri taşıyan daha iyi alternatifleri ıskalamanızı önler.

Yeniliğin öncüsü Arçelik, çamaşır kurutma makinelerinde de ezber bozan teknolojileri kullanıcılara sunuyor. İşte, Arçelik Kurutma Makinesi çeştlerindeki kullanım deneyimini üstün kılan ayrıntılardan bazıları!
 

Woolmark

Yüksek sıcaklık ve tambur içinde sert mekanik hareketler, yünün yapısına zarar verir. Dolayısıyla yünlü çamaşırlarda hassas bir bakım zorunlu.

Yün konusunda otorite olan Woolmark Company tarafından onaylı Woolmark programı, yünlüler için kusursuz bir kurutma ortamı sunmak üzere geliştirildi. Bu özel program, yünlü çamaşırların yapılarını bozmayacak uygun sıcaklıkta ve hassas tambur hareketleriyle çalışır.
 

Isı Pompalı Kurutma

Enerji tasarrufunu önemseyenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılayan Isı Pompalı Kurutma sistemi, enerji tüketimini önemli ölçüde azaltıyor.

Bu sistemde, cihaz içindeki hava her defasında yeniden ısıtılmak yerine, kapalı bir sistemde tutularak tekrar tekrar kullanılır.
 

Değiştirilebilir Kapak Yönü

Hangi Çamaşır Kurutma Makinesi Daha İyi sorusuna cevap ararken fark yaratan detayları da göz önünde bulundurun.

Arçelik kurutma makinelerinin yükleme kapağı, ihtiyacınıza göre hem sağa hem sola açılacak şekilde monte edilebilir. Siz sadece cihazı konumlandıracağınız yerin özelliklerine göre kapak yönüne karar verin. Yetkili servis, tercihinize göre monte işlemini gerçekleştirecektir.

 

 

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...