topbar-arceliklogo Arçelik Yetkili Satıcısı

Arçelik ile Hatırı Kırk Yıl Sürecek Türk Kahvesi

Tarih: 17.03.2023 00:18
Arçelik ile Hatırı Kırk Yıl Sürecek Türk Kahvesi
Tam kıvamında, bol köpüklü Türk kahvesini pratik şekilde hazırlayabilmek için doğru kahve makinesini seçmelisiniz.

İçecekten Daha Fazlası: Türk Kahvesi

Bu kesinlikle bir tutku…

Birçok farklı durumda, farklı amaçlarla bize eşlik eden bir dost adeta.

Sabahın erken saatinde alarmın sesiyle yataktan çıkan bedeninizi gerçekten uyandırmak için ondan yardım alabilirsiniz.

Yarınki sınava çalışabilmek için bütün gece uyanık kalmanız mı gerekiyor? Yardım yine kahveden gelecektir.

Dostlarla bir araya geldiniz, sohbet şahane!.. Muhabbet o olmadan koyulaşabilir mi gerçekten?

Kendi dünyanızın en kuytu köşesinde dinginliğin kollarına bıraktınız kendinizi. Burada yalnızlığı sizinle paylaşma şerefine sadece bir fincan kahve erişebilir.

Kendi dünyanızdan çıktınız, kendi kimliğinizden sıyrıldığınız ve sürükleyici bir kitabın sayfaları arasında bambaşka bir dünyadasınız. Karakterlerden biriyle özdeşletiniz, adeta o oldunuz. Başınızdan geçen maceralarda size en iyi tabii ki o eşlik edebilir. Bilirsiniz,muhteşem ikili: kahve ve kitap.

Başlı başına bir kültür öğesi olan kahve pek çok çeşide sahip. Yeni pişirme tekniklerinin geliştirilmesi kahve çeşitlerini daha da zenginleştiriyor. Fakat tüm bu seçeneklerin içinde bir tanesi var ki o "bi’ tane”. Türk kahvesi…

Öyle göründüğü kadar kolay değildir, hatırı kırk yıl sürecek bir fincan Türk kahvesi hazırlamak. Tecrübe ister, heves ister, beceri, yetenek ister. Bir kere, o köpük mutlaka olacak. Kahvenin aroması varlığını damakta güçlü şekilde hissettirecek.

Türk kahvesi hazırlama konusunda iddialı değil misiniz? Ya da çok sık tükettiğiniz kahve için daha pratik bir hazırlama yöntemine mi ihtiyacınız var? Türk Kahve Makineleri her iki konuda da yardımınıza koşacaktır. Peki, Hangi Türk kahve Makinesi Daha İyi?

 

İdeal Kıvam, Pratik Kullanım

Piyasada pek çok Türk kahve makinesi mevcut fakat her cihaz aynı performansı göstermiyor. Türk kahvesini, onun şanına yakışır şekilde pişirebilen alternatiflerden biri Arçelik Türk kahve makineleri.

Geleneksel Türk kahvesini teknolojiyle buluşturan Arçelik Türk kahve makineleriyle, kıvamı tutturma konusu riskten tamamen arınıyor. Cooksense Pro teknolojisi, kahvenin ideal kıvamda pişmesini sağlayan sensörlere sahip. Bu teknoloji, köpüğü her seferinde en uygun seviyede tutar.

Cezveye ısıyı daha verimli şekilde aktaran İndüksiyon Pişirme Teknolojisi ise, art arda pişirmelerde aynı kıvamı tutturmaya olanak tanır.

"Hangi Türk kahve Makinesi Daha İyi?” sorusunun mutlaka değerlendirilmesi gereken alternatif cevaplarından olan Arçelik ürünlerine online mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...