topbar arçelik logo Arçelik Yetkili Satıcısı

Arçelik Kahve Makineleriyle Köpüklü Kahveler

Tarih: 17.03.2023 00:13
Arçelik Kahve Makineleriyle Köpüklü Kahveler
Birçoğumuz için reddetmesi güç bir teklif bu, söz konusu tam kıvamında hazırlanmış bir fincan kahveyse...

Arçelik Kahve Makinesi

Dünya genelindeki yüz binlerce kahve tiryakisine sorarsanız kahve bir içecekten daha fazlası; bir tutku, bir kültür. Hatta kültürler arası bağ, ortak nokta. Çeşidi ve aroması küçük ya da büyük farklılıklar gösterse de kahve pek çok kültürde önemli yere sahip ve kahvenin kırk yıl sürecek hatır oluşturması sadece Türk kültürüne özgü değil.

Peki, kıvamında hazırlanmış bir fincan kahve sizce en çok neyin yanına yakışıyor? Koyu bir sohbetin mi, halinden memnun bir yalnızlığın mı? Her ikisine de kusursuz şekilde uyum sağlayabilir kahve, eğer tam kıvamında hazırlanmışsa.

Kahve yapmanın aslında göründüğü kadar kolay olmadığı herkesin malumu. İçiminden keyif alınacak kahveler hazırlamak beceri ve deneyim istiyor, tabii bu iş için özel olarak geliştirilmiş Kahve Makinesiçeşitlerinden yardım almıyorsanız. Kahve makineleri, işini profesyonelce yapan kahve dükkânlarında deneyimlediğiniz keyfin aynısını size evinizin rahatlığında sunuyor. Her defasında aynı mükemmel kıvamla size eşlik edecek kahveleri bırakın onlar hazırlasın, size de kahvenin doyumsuz keyfini sürmek kalsın.

 

Arçelik Türk Kahvesi Makinesi

Kahve de diğer pek çok kültür öğesi gibi ortaya çıkışının ardından gelişime ve değişime uğramış, çeşit bakımından tarihsel süreç içinde zenginleşmiştir. Kahveye bilim insanı tavrıyla yaklaşıp elde edilebilecek farklı aromaların peşinde koşan konunun meraklıları sayesinde bugün pek çok kahve türünden bahsetmek mümkün. Bununla birlikte kendine özgü tadı ve kültürümüzde kapladığı mühim yer sebebiyle Türk kahvesi, birçoğumuz için favori kahveler sıralamasının üst basamaklarında yer alıyor.

Arçelik Türk Kahvesi Makinesi çeşitleri tam kıvamında, bol köpüklü kahve hazırlamak üzere geliştirilmiş teknik özelliklere sahip. CookSense Pro, kahve köpüğünün her defasında en uygun seviyede kalmasını sağlayarak ideal kıvamda kahve hazırlanmasına olanak tanır. Bu sistemde kullanılan çift sensör, bu köpük algılama teknolojisinin hassasiyetini arttırmaktadır.

Her seferinde aynı mükemmel tatta ve aynı hızda kahve hazırlamayı sağlayan İndüksiyon pişirme teknolojisi, ısıyı cezveye ideal biçimde yayar. İndüksiyon ısıtma sisteminde kullanılan cam yüzey kolay temizlenebilmesi ile de dikkat çekiyor.

Kullanımı son derece pratik olan Arçelik Türk Kahvesi makineleri cezveye ayrıca su eklemeye gerek bırakmıyor. Bu makinelerde 4.5 litrelik su haznesine damacana ya da şebekeden su alımı otomatik olarak gerçekleşir.

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...