topbar-arceliklogo Arçelik Yetkili Satıcısı

Üstün Özellikli Arçelik Şarjlı Süpürgeler

Tarih: 17.03.2023 00:08
Üstün Özellikli Arçelik Şarjlı Süpürgeler
Sahip oldukları ileri teknik özellikler şarjlı süpürgeleri, elektrikli süpürgelerle yarışabilir nitelikte kılıyor.

Arçelik Süpürgelerde Gelişmiş Teknolojiler

Ev işlerini mümkün olduğunca kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirmek için geliştirilen teknolojiler, mekân temizliğinde kullanılan süpürgelere de üstün teknik özellikler ekledi. Pratik süpürme araçları olan şarjlı süpürgeler, teknolojik gelişmelerin son yıllarda en çok dönüşüme uğrattığı elektrikli ev aletlerinden biri. Yeni nesil şarjlı süpürgeler sadece yüzeyi değil aynı zamanda havayı da temizliyor. Son derece hızlı dönen pervaneleri ve derin dövücü turbo fırçalarıyla şarjlı süpürgeler, yüzey temizliğinde devrim yarattı. Arçelik Şarjlı Süpürgeler, yüksek performanslı Lithium Ion pilleriyle uzun süre aralıksız kullanma imkânı sağlıyor ve 25 dakikaya kadar kablosuz çalışma özelliğine sahip. Bu yönleriyle elektrikli süpürgelere alternatif oluşturan Arçelik şarjlı süpürgeler,  kablo karmaşası yaratmıyor ve kabloların yetişmediği ya da elektrik tesisatının olmadığı yerlerde de kullanım özgürlüğü sunuyor.

Pratik temizlik imkânı veren şarjlı süpürgelerin yeni nesil versiyonlarında karbon salınımı yapmayan elektronik motorları görüyoruz. Bu güçlü ve doğa dostu motorlar şarjın son anına kadar güçlerini kaybetmiyor. Ürünün daha güçlü vakum yapmasını sağlayan dijital motorlar sayesinde şarjlı süpürgeler, elektrikli süpürgeler kadar iyi performans gösterebiliyor.

 

Şarjlı Süpürge Satın Alırken Bunlara Dikkat Edin

Şarjlı Süpürge Satın Alırken elektrikli süpürgelerde de olduğu gibi en önemli özelliğe, yani elbette emiş gücübne bakılır. Toz çekim gücü yüksek süpürgeler kısa zamanda daha etkin temizlik yaparak verimli çalışır. Süpürme işleminin zahmetsizce gerçekleştirilmesi için cihazın pratik kullanımlı olması gerekir. Manevra kabiliyetini yükselten tasarımlara sahip cihazlar, kullanım sırasında vücudu yormayacaktır. Şarjlı süpürgelerde batarya türü ve kalitesi de satın alma kararını şekillendiren faktörlerdendir. Lithium Ion piller cihazın ömrünü uzatan, daha yüksek güç yoğunluğuna sahip pillerdir. Günümüzde pek çok farklı cihazda tercih edilen Lithium Ion pil, şarjlı süpürgelerde de kullanılmakta.

Online mağazamızda Arçelik Şarjlı Süpürge Fiyatlarında gerçekleştirilen indirimler, ileri teknik özelliklere sahip bu ürünlerin sağladığı üstün hizmete kolayca ulaşmanızı mümkün kılıyor. Uygun fiyat avantajlarıyla sahip olacağınız şarjlı süpürgeler, geleceğin teknolojisini şekillendiren sektörün lider markası Arçelik’in sunduğu yüksek kaliteyi evlerinize taşıyor. Kullanıcı dostu Arçelik şarjlı süpürgeler, ev temizliğinde en büyük yardımcılarınızdan biri olacak. Ev temizliğinde artık her şey çok daha kolay!

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...