topbar arçelik logo Arçelik Yetkili Satıcısı

Ütü Yapmak Gözünüzde Büyümesin

Tarih: 17.03.2023 00:41
Ütü Yapmak Gözünüzde Büyümesin
Arçelik Ütü Teknolojileri ütüyü iş olmaktan çıkarırken, kumaşlarınız için tam koruma da sağlıyor.

Ütüyü Sıkıcı İşler Listesinden Çıkarın

Kırışıklığı kolay açılmayan ve/veya ütülenirken çok dikkatli olmayı gerektiren kumaşlar, ütülenmesi gereken çok miktarda çamaşırın varlığı… Söz konusu standart özelliklere sahip sıradan cihazlarsa, ütü, en yorucu ev işlerinden biri haline geliyor.

Günlük rutininizin önemli işlerine, kendinize ya da sevdiklerinize ayıracağınız vakti, sıkıcı ev işlerine harcamanıza gerek yok. Gelişen teknoloji, angarya niteliğindeki işleri kolayca halletmenizi mümkün kılmakta. Kömürle ısınan, bugünkü ütülerin atası diye tanımlayabileceğimiz ilk modellerden bu yana çok şey değişti. Son ütü teknolojileri, beklentilerden fazlasını karşılar nitelikte. Tüm yapmanız gereken ayrıcalıklı teknolojilerden haberdar olmak. Bunun için, yeniliklerin izini sürmelisiniz. Özellikle ürün satın alma aşamasında, ilgili alandaki son gelişmeleri araştırmanız, daha iyisini ıskalamanızı önler.

 

Arçelik Ütü Teknolojilerinden Tam Destek

Geleceği yaşam alanlarınıza getiren Arçelik, ütülerde de ezber bozan yenilikleri kullanıcılarla buluşturuyor. Arçelik Buharlı Ütüçeşitleriyle ütü yapmak çok daha kolay. Kırışıklıklarla başarıyla baş ederken, kumaşı da koruyan ürünlerdeki teknolojileri biraz daha yakından inceleyelim.

 

Anti Shine Teknolojisi

Özellikle ev hanımları iyi bilir, ütünün sebep olduğu yüksek ısı bazı kumaşlarda parlama sorununa yol açar. Bu sorun özellikle koyu renkli kumaşlarda sıkça gözlenmekte.

Sorunları doğru tespit edip, gerçek çözümler üreten Arçelik, ütülerde sunduğu Anti Shine ütü teknolojisiyle bu problemi ortadan kaldırıyor. Anti Shine teknolojisine sahip Arçelik buharlı ütüler, kumaşın yüksek ısı sebebiyle parlamasını önler.

 

Cross Steam Pro Teknolojisi

Evet, kırışıklıkların kolayca açılması için ısının belirli bir yükseklikte olması gerek. Tabandaki ısı seviyesiyle kırışıklık açma performansının doğru orantılı olduğu söylenebilir. Fakat yüksek ısı, kumaşın yıpranmasına da yol açabilmekte.

Arçelik Buharlı Ütü Kullanımı son derece kolaylaştırırken, çamaşırlarınızı da koruyor. Cross Steam Pro Teknolojisi, yüksek ısıya karşı maksimum koruma için geliştirildi. Bu özelliğe sahip ütülerin tabanı çapraz deliklidir ve sistem, labirent tasarımlı buhar kanalına sahiptir. Cross Steam Pro teknolojisi bu sistemle, buharın ve ısının kumaşı deforme etmesini engeller.

Ütüye bakış açınızı değiştirecek Arçelik buharlı ütüler ve buhar kazanlı ütüleri online mağazamızdan inceleyebilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...