topbar-arceliklogo Arçelik Yetkili Satıcısı

Arçelik Buzdolabı Modellerinde Yenilikçi Teknolojiler

Tarih: 17.03.2023 00:09
Arçelik Buzdolabı Modellerinde Yenilikçi Teknolojiler
Mavi Işık, Koku Giderme, FullFresh + teknolojisi ve daha pek çok gelişmiş sistemle Arçelik buzdolapları, beklentilerinizin bir adım ötesinde.

Arçelik Buzdolabında Dört Mevsim Tazelik

İkamesi olmadığı ve üstlendiği işlevin önemi sebebiyle buzdolapları her evin olmazsa olmaz beyaz eşyalarındandır. Gıdaların uzun süre tazeliklerini kaybetmeden muhafaza edilebilmesi için yüksek kaliteli ürünlerin seçilmesi şart. Bu noktada Arçelik Buzdolabıçeşitleri, gösterdikleri yüksek performans ile tüketiciler tarafından en çok tercih edilen ürünlerden.

Buzdolabı seçiminde yanlış karar vermek hem sağlığı hem bütçeyi olumsuz etkiler. Görevini gereği gibi yerine getiremeyen buzdolapları gıdaların erken bozulmasına sebebiyet verecektir. Tüketemeyip çöpe atmak zorunda kaldığınız gıdaların maliyetine ek olarak, verimli çalışmayan buzdolapları harcadıkları yüksek enerji nedeniyle de israf edilmiş enerji maliyeti yaratacaktır. Yüksek enerji tasarrufu sağlayan ve gıdaları en uzun süre taze tutmak üzere geliştirilmiş teknolojiler kullanılarak üretilen Arçelik buzdolapları beklentilere tam olarak karşılık vermektedir.
 

Arçelik Buzdolabı Modelleri

Son derece kullanışlı olmalarından dolayı gardırop tip buzdolabı modelleri son yılların en popüler ürünlerinden biri. Bu modellerde dondurucu alt bölmede yer almaktadır ve üst bölme iki kapılıdır. Leke tutmayan dış yüzeyi, bu ürünlerin en dikkat çeken özelliklerinin başında geliyor.

Dondurucunun üstte olduğu modeller en çok tercih edilen çeşitlerden. Dondurucunun konumu, farklı ihtiyaçlar göz alınarak kullanım kolaylığı sağlanabilmesi için değişmektedir. Hangi modellerin sizin için daha kolay kullanım imkânı verdiğine, ihtiyaçlarınızı dikkate alarak karar verebilirsiniz.

Üstün teknik özelliklerle donatılan Arçelik Buzdolabı Modellerinde görülen teknolojilerden biri FullFresh + sistemidir. Yeşillikler, sebzeler ve meyveler için özel olarak tasarlanan bölmelerde nem kontrolü hassas ayarlar üzerinden yapılmaktadır. Bu bölmelerde gıdaların tazelikleri 30 güne kadar sağlıklı şekilde korunur.

Mavi Işık teknolojisi, meyve sebzelerin besin değerlerini kaybetmeden uzun süre muhafaza edilmesi için geliştirilen bir diğer sistem olarak karşımıza çıkıyor. En uygun dalga boyuna sahip özel bir ışıkla aydınlatılan meyve ve sebzeler bu teknolojiyle, doğadaymış gibi fotosentez yapmaya devam eder. Dört mevsim tazeliği size sunan bu teknolojiyi evinizde hissetmeniz güveni en üst seviyeye getirecek.

Arçelik buzdolaplarında bulunan koku giderme sistemi ise buzdolabındaki kötü kokuları zararlı gaz ve kimyasallar üretmeden büyük oranda azaltır.

Arçelik Diamond buzdolapları, Türkiye’de üretilen tek karbon fiber buzdolaplarıdır. Çelikten 3 kat daha fazla sağlam ve çok daha hafif olan karbon fiber malzemeden üretilen bu modeller 25 yıl garantiye sahip.

 

Yenilikçi Teknolojilere Uygun Fiyatlarla Sahip Olun

Devrim niteliğindeki yeniliklerle buzdolaplarından beklentilerinizi değiştiren ürünlere online satış mağazamızdan uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Arçelik Buzdolabı Fiyatları bilgisine ve modellere sanal mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...